A5 readers, planax tot 32 pagina's

A5 readers ingebonden met planax (gelijmd bandje) tot 32 pagina's (21% btw).

Orderkosten   € 4,95

A5 Rapporten met maximaal 31 pagina's met 21% btw. De rapporten worden aan de rugzijde gebonden d.m.v. van een gelijmd bandje (zwart of wit). Om een goede hechting te garanderen is wit (glad) papier bij deze binding niet beschikbaar.

LET OP: Dit is niet de meest stevige binding. Bij veelvuldig gebruik kunnen vellen losraken. Voor de meest stevige binding kiest u voor wire-o-bind (metalen ringband).

Diverse papierkeuzes voor cover (voorblad), binnenwerk en achterblad.

cover/voorblad
Keuze uit diverse diktes en papiersoorten. Wanneer u kiest voor het hetzelfde papier als het binnenwerk, dan is het voorblad niet afwijkend. Bij 'bedrukking voorblad' mag u aangeven of deze enkel of dubbelzijdig geprint moet worden. Bij enkelzijdig is de achterkant van het voorblad blanco, onbedrukt.

Het voorblad kan tegen meerkosten aflopend worden geprint zonder witmarges. Bij voorkeur het voorblad dan apart aanleveren met 3m bleed rondom.

Houdt rekening met het overlappende gedeelte van de lijmstrip aan de rugzijde. Die is ca. 10mm.

achterblad
Voor het achterblad nemen we een stevig blanco vel van 210-300 grams. 

aantal kleuren en zwart-wit pagina's
Bij elkaar opgeteld komt dit overeen met het totaal aantal pagina's in uw document. LET OP, bij een foutief aantal pagina's wordt de prijs verkeerd berekend.

bindzijde 
Hier kunt u aangeven of het rapport aan de korte kant (liggend) of aan de lange zijde (staand) moet worden ingebonden.

01-A5-reader-31-planax

Datasheet

Formaat
148 x 210 mm

Specifieke referenties

€ 0,00
zwart/wit prints
kleuren prints
cover/voorblad
papier
bindwijze
achterblad
transparant
snijkosten
verwerkingskosten
Aantal